• Naši klienti jsou vždy o krok napřed ...
  Přehledný firemní web
  Více zákazníků!
  Jednodušší poptávka
  ipad iphone5
 • „Šijeme“ webové aplikace na míru…
  Webové kalkulačky
  Rezervační systémy
  Firemní informační systémy
  macbook iphone5
 • Svěřte tvorbu webu odborníkům...
  Skvělý poměr ceny a kvality
  Přehledná administrace
  Úspora Vašeho času
  macbook

Tvorba webu

Potřebujete nový web, ale tvorba webových stránek Vám nic neříká? Svěřte práci profesionálům! Vytvoříme pro Vás jednoduché i složitější stránky, které přesně splní svůj účel. Přemýšlíte, že si uděláte webové stránky sami zadarmo? Dobře zvažte, zdali se Vám to skutečně vyplatí. Nejen, že tvorba webu zabere laikovi mnohem více času, než profesionálnímu webmasterovi… výsledné stránky budou navíc jen těžko tak kvalitní, pokud je vytvoříte prakticky doma „na koleni“. Vyvíjíme kvalitní weby za příznivou cenu – připravíme pro Vás webové stránky s přehlednou administrací, o které se zvládnete později postarat bez problémů úplně sami!

Webové aplikace

Ve webových aplikacích se vyznáme – můžeme pro Vás vytvořit jakoukoliv webovou aplikaci, od kvalitního a obsáhlého rezervačního systému, přes webové kalkulačky až po firemní informační systémy a další. Vývoj webových aplikací pro nás není žádnou novinkou, v minulosti jsme již vytvořili spoustu úspěšných aplikací, některé z nich můžete vidět v sekci Reference. Tvorbu webových aplikací „šijeme“ zákazníkům přesně na míru! Pokud máte jen hrubou představu o tom, jak by měla Vaše aplikace fungovat, při individuální konzultaci spolu najdeme vhodné řešení přesně pro Vás. O vše ostatní se už postaráme!

Firemní web

Prodáváte zajímavé produkty či služby a chcete zvýšit počet svých zákazníků? Přehledně zpracovaný firemní web je základem úspěšného podnikání! Můžeme Vám vytvořit nejen firemní web, ale navrhneme také vhodné postupy, které zjednoduší proces poptávky. S námi budou Vaše firemní stránky přehledné, intuitivní a optimalizované pro vyhledávače. V dnešním online světě musíte mít náskok před konkurencí. Získejte ho s Easy Rax – s programátory, kteří online prostředí skutečně rozumí a vědí, jak na to!