Vývoj software

Vývoj software

Ve stručnosti

Individuální procesy vyžadují individuální řešení. Nespokojte se s průměrnými produkty – zakoupený software je možná nejlevnějším, ale rozhodně nemusí být nejlepším řešením pro Váš projekt. Zvolíte-li vývoj software na míru, všechny procesy se plně přizpůsobí Vašim potřebám a požadavkům. Naši kvalifikovaní odborníci mohou zajistit komplexní vývoj software od počáteční analýzy až po optimalizaci. Vše je provedeno s maximální pečlivostí. Easy Rax Vám pomůže odlišit se od konkurence – je to „easy“!

Co realizujeme?

Vývoj software děláme denně, díky našim bohatým zkušenostem můžeme nabídnout kvalitně zpracované aplikace. Nabízíme zákazníkům programování online aplikací, programujeme v PHP s využitím frameworku Nette, MysQL, Ajax, jQuery (Javascript), XML. Vývoj rozdělíme do jednotlivých fází, tak aby výsledná aplikace odpovídala Vaším představám. Kroky vývoje jsou konzultace, analýza, design, programování, testování, optimalizace, support.

Webové stránky

Průměrné webové stránky může mít každý – zajišťujeme programování webových stránek pro skutečné profesionály. Kvalitně zpracované a uživatelsky intuitivní webové stránky jsou základem každého úspěšného podnikání. Chcete více zákazníků? Vytvoříme pro Vás přehledný, jednoduchý a atraktivní web, kterému nebude chybět optimalizace pro vyhledávače.


E-shopy

Jestliže je jednoduchá orientace na webových stránkách důležitá, pro e-shop to platí dvojnásob. Pokud chcete, aby si zákazník zakoupil produkt či službu, kterou nabízíte, musí k ní mít snadný přístup. Lidé jsou zvyklí na rychlost a pohodlí, proto nebudou věnovat energii zkoumání složitého e-shopu, ale raději odejdou jinam. Uděláme Váš e-shop intuitivní!


Mobilní stránky

Zatímco ještě před několika lety mělo „smartphone“ pouze pár vyvolených, v současné době vidíme chytré telefony všude. Proto také narůstá význam mobilních stránek – kdo nemá své webové stránky přizpůsobené mobilním aplikacím, jako by nebyl. Připravíme Váš web na mobilní revoluci a zvýšíme tak konkurenceschopnost Vašich stránek.

Webové aplikace

Kromě základních modulů můžeme nabídnout také složitější webové aplikace, jako je rezervační systém nebo nejrůznější kalkulačky na Vaše stránky. Chcete například zjednodušit proces poptávky a zvýšit tak počet svých zákazníků? Při individuálních konzultacích najdeme vhodné řešení přesně pro Váš projekt. Jsme schopni zajistit také přechody a exporty mezi různými systémy. Stále aktualizujete nabídku Vašich služeb ručně? Věděli jste, že komunikace mezi Vaším webem a dodavatelem může fungovat automaticky? Automatické aktualizace značně ušetří práci. Neztrácejte čas, zajistíme efektivní aktualizaci Vašeho webu, díky které budete mít vždy nejnovější data bez jakékoliv práce navíc.

Nové funkce

Máte vlastní internetové stránky, ale některé důležité funkce na nich chybí? Díky našim bohatým zkušenostem v oblasti IT jsme schopni dodat na Váš web cokoliv – od základních věcí, jako jsou diskuze, komentáře, reference až po možnost provádět platební transakce kartou.


Statistiky návštěvnosti

Investovali jste prostředky do Vašich webových stránek a nyní chcete zjistit, zdali byly vynaloženy efektivně? Nakonfigurujeme pro Vás statistiky návštěvnosti, díky kterým zjistíte, s čím jsou klienti spokojeni, co se jim naopak nelíbí a na základě toho můžete těžit z kladů a odstranit nedostatky webu.


Analýzy

Malou návštěvnost stránek a nízkou míru konverze může ovlivňovat řada faktorů. Špatná optimalizace webu, nesprávné cílení kampaní – to vše může mít negativní vliv na počet Vašich klientů. Díky kvalitní analýze zjistíme slabiny stránek a pomůžeme Vám je odstranit.


Redesign

Nic neodradí potencionálního zákazníka více, než zastaralý web. Vlastníte webovou stránku, která vznikla před pár lety a nikdy neprošla aktualizací? Vyměňte starý web za nový - nic se nevyvíjí rychleji než módní trendy na internetu! Připravíme pro Vás web, který bude graficky i uživatelsky odpovídat nejnovějším trendům.